De Essentials hanglamp van Serax is onderdeel van de Essentials serie.
De Essentials serie is een zeer uitgebreide collectie verlichtingsobjecten die ontworpen zijn door Koen van Guijze. Koen is duidelijk geen onbekende in de verlichtingsbranche, hij combineert moeiteloos vorm met materiaal en voegt daaraan karakteristieke accenten aan toe. Meer dan 25 jaar lang heeft hij een eigen bedrijf in de verlichtingsbranche. Echter heeft Koen een bruisende creativiteit waardoor hij zelf een collectie wilde ontwerpen. In samenwerking met Serax is er een prachtige serie ontstaan met de titel Essentials. Hieruit blinken ze simpele elementen uit waarmee Koen van Guijze een conceptuele uitstraling over wilt brengen. Verrijk je interieur eenvoudig met de Essentials serie!
De Essentials 16-3 hangt aan twee gestoffeerde snoeren die naar wens verhoogd of verlaagd kunnen worden. Het armatuur bestaat uit een bruine marmeren plaat met afgeronde hoeken, waaronder de lichtbronnen ingedraaid kunnen worden. Naast de Essentials 16-3 met marmer is het armatuur ook te verkrijgen van
zwart hout. Het materiaal van de plaat vergroot in alle gevallen het verlichtingseffect.
- Modern design.
- Onderdeel van de
Essentials serie.
- Ontworpen door Koen van Guijze.
- Vervaardigd uit marmer.
- In de kleur bruin.
- Voorzien van E27 fitting.
- Wordt exclusief lichtbron geleverd.
- Tevens van
zwart hout verkrijgbaar.
Meer informatie?
Mocht je meer informatie wensen over
hanglampen of over een ander product van
Serax dat je gezien hebt op Musthaves, dan kun je altijd
contact met ons opnemen. Onze specialisten staan je graag te woord inzake de Essentials hanglamp van Serax en vele andere musthaves.